پشتیبانی ویژه

خدمات و پشتیبانی - ایمن افزار

شرکت ایمن افزار شایگان ، تلاش دارد تا داروخانه هایی که در آنها مشکلات بیشتری وجود دارد را یاری کند تا بتوانند به سرعت به جایگاه واقعی خود ارتقا یابند . از این رو قراردادهای پشتیبانی ویژه طراحی شده اند که بر اساس شرایط داروخانه مبلغ ، زمان و هزینه قرارداد تعیین می شود . در این حالت کارشناسان شرکت به صورت منظم در تعامل و همکاری کامل با داروخانه خواهند بود و وظیفه راهبری داروخانه در موضوعات مشخص شده در قرارداد به عهده کارشناسان شرکت خواهد بود .

مثال : داروخانه ای مشکل در موجودی ها داشت و اکثر مواقع با کم شدن موجودی دست به گریبان بود و نیاز داشت که هر ماه یکبار انبارگردانی دقیق انجام دهد . کارشناسان ما  یک بار در ماه در محل داروخانه حاضر بوده و نسبت به انبارگردانی نظارت کامل انجام دادند . و نحوه استخراج و تحلیل گزارشات را به مدیر داروخانه آموزش دادند . با این روش بعد از چند ماه منبع مشکل که از پرسنل داروخانه بود کشف و نسبت به حل آن اقدام شد .

مثال : داروخانه بزرگی با بیش از ۱۰ کاربر همزمان همواره با افت سرعت سیستم در زمانهای شلوغی مواجه بود . درخواست پشتیبانی ویژه مطرح شد و پس از بررسی های کارشناسان شرکت ، تغییرات زیادی در بستر شبکه و سخت افزار داروخانه انجام شد . بعد از اصلاحات و کاسته شدن از حجم مشکلات ، نظارت دائمی و سرکشی به داروخانه تا آنجا حفظ شد که مشکلات تقریبا به صفر رسید .

مثال : داروخانه ای با یک سرور و ۶ کلاینت مشکلات متعددی در ارتباط با نحوه کارپرسنل و آموزش آنها ، ثبت نسخ ، دسته بندی آنها ، خروجی های سازمانهای بیمه گر ، موجودی و انبار ، حسابداری ، و خلاصه هر آنچه در داروخانه ممکن است رخ بدهد ، داشت . بعد از مذاکرات انجام شده و انعقاد قرارداد پشتیبانی ویژه ، کارشناسان شرکت در ماه اول هفته ای دو روز ، در ماه دوم هفته ای یک روز و از ماههای بعد تا پایان سال هر دو هفته یکبار به داروخانه مراجعه و کلیه سیستم ها ، شبکه ، عملکرد پرسنل و … را بررسی و نظارت کردند تا جاییکه پس از گذشت شش ماه از قرارداد ، مشتری ضمن  ابراز رضایت کامل  از نحوه عملکرد داروخانه درخواست داشت که کارشناسان دیگر مراجعه نکنند و تنها در صورت بروز مشکل بتواند با کارشناسان ارتباط تلفنی داشته باشد .

نکته جالب توجه نظر مدیر داروخانه بود که اعتقاد داشت  ،”  اگر قرار به استخدام یک کارشناس سخت افزار و ویندوز و شبکه ، یک حسابدار، و یک کاربر مسلط به نرم افزار بود می بایست ماهیانه بیش از ۱۰ میلیون تومان هزینه می کردم . اما با عقد قرارداد با شرکت شما تنها با یک میلیون تومان در ماه موفق به ایجاد روند کاملا درست و با ثبات در داروخانه شدم . ضمن اینکه در این مدت همه کارکنان داروخانه نیز آموزش دیده و کاملا به سیستم  مسلط شده اند و هیچ گونه نگرانی از این بابت ندارم .

چند مثال فوق ، واقعی بوده و در صورت نیاز جزئیات بیشتری می توان از آنها ارائه نمود . اما اگر شما نیز چنین مشکلاتی را در داروخانه دارید ، می توانید با بخش فروش تماس بگیرید . قطعا در ابتدا همکاران ما ، مشاوره لازم را ارائه می دهند و در صورتیکه تشخیص داده شود داروخانه شما نیازمند پشتیبانی ویژه است ، پیشنهاد و شرایط به شما اعلام خواهد شد .

شما می توانید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید . یا اینکه از طریق تیکت پیام ارسال کنید .

0 Reviews

helpdu

→ خواندن مطلب قبلی

تمدید قرارداد

خواندن مطلب بعدی ←

ارسال پیام به شرکت با استفاده از تیکت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *