لیست پزشکان

ایمن افزار

ما سعی کرده ایم اطلاعات تمامی پزشکان را به روز تهیه کرده و در بانک اطلاعاتی قرار دهیم . اما باید توجه داشته باشید که سازمانهای مختلف در این زمینه همکاری چندانی ندارند . با این حال شاید نیازی هم به این نوع همکاری نباشد . چرا که اگر پزشکی در لیست وجود نداشته باشد شما می توانید به راحتی آن را اضافه کنید .

در زمان ثبت نسخه کافیست کد نظام پزشکی را وارد کنید تا اطلاعات پزشک نمایش داده شود .و اگر اطلاعات پزشک موجود نبود، آن را می توانید به راحتی اضافه کنید .

اما یک روش ساده و آسان برای کار در زمان ثبت نسخه وجود دارد و آن استفاده از پزشکان محلی است . اگر تعدادی پزشک  در منطقه شما وجود دارد که اکثر نسخه ها مربوط به آنها می باشد برای سادگی بیشتر می توانید از طریق فرم ۱۴۴ اسامی آنها را مشخص کرده و به هر یک کد اختصاصی خود را بدهید . با این کار لیست گزینش شده ای از پزشکان در اختیارتان هست که می توانید به سرعت آنها را فراخوانی کرده و سرعت کار نسخه پیچی را افزایش دهید .

کافیست پس از تعریف کد برای پزشکان محلی در زمان ثبت نسخه ، در فیلد کد نظام پزشکی ، ابتدا کلید + را بزنید و بعد کد مخصوص،  تا پزشک محلی شما با سرعت بیشتری فراخوانی شود .

نرم افزار شارپ - ایمن افزار

لیست پزشکان – فرم ۱۴۳

نرم افزار شارپ - ایمن افزار

لیست پزشکان محلی با کد جستجوی  مخصوص – فرم ۱۴۴

نکته : در اکثر موارد حتی نیازی به تعیین پزشکان محلی نیست و تنها با درج کد نظام پزشکی بلافاصله مشخصات پزشک در نسخه نمایش داده می شود . اما اگر مشخصات سخت افزاری کامپیوتر شما ضعیف باشد ، قطعا پردازش و جستجوی اطلاعات ، زمان بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد که در این شرایط استفاده از لیست پزشکان محلی می تواند کمک کننده باشد .

0 Reviews

helpdu

→ خواندن مطلب قبلی

اطلاعات کالا

خواندن مطلب بعدی ←

حق فنی (تعرفه خدمات دارویی)

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *