تمدید قرارداد

خدمات و پشتیبانی - ایمن افزار

از همان ابتدای استفاده از نرم افزار شارپ باید به این نکته توجه نمایید که شرکت ایمن افزار شایگان هر روز سایت سازمانهای مختلف بیمه ای را بررسی کرده و تعهدات بیمه ای را به صورت کامل در سرور خود

تمدید قرارداد پشتیبانی به روش های مختلف صورت می گیرد

استفاده از فرم ۱۹ و تمدید اینترنتی قرارداد .

در این حالت شما نیازی به تماس با شرکت ندارید و با استفاده از فرم ۱۹ و انتخاب Browser می توانید به راحتی وارد صفحه پروفایل خودتان شده و اقدام به تمدید نمایید . وقتی وارد این صفحه می شوید ابتدا بسته هایی که می توانید آنها را خریداری نمایید نمایش داده می شود . بسته های نمایش داده شده بر اساس نرم افزارهایی که خریداری کردید و قبلا پشتیبانی آنها فعال بوده ، به شما پیشنهاد داده می شود .

نکته : ممکن است قبلا شما از نرم افزار دلفین استفاده می کردید و بعدها نرم افزار شارپ را تهیه کرده اید . در این حالت دو بسته به شما پیشنهاد می شود . که حتما باید بروزرسانی نرم افزار  شارپ را انتخاب نمایید . چرا که تمدید قرارداد  دلفین امکانات بروزرسانی شارپ را فعال نخواهد کرد . پس در این مورد حتما دقت لازم را داشته باشید .

نکته : اگر به صورت مستقیم از فرم ۱۹ نتوانستید وارد پروفایل خود بشوید می توانید سایت شرکت را باز کرده و از بخش ورود اعضا نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید . به صورت پیش فرض کد مشتری همان نام کاربری شماست و شماره موبایل راهبر سیستم به عنوان رمز عبور استفاده می شود .

تصویر زیر پروفایل شما را نشان می دهد . مشاهده می کنید که ابتدا بسته ها نمایش داده می شوند . . با کلیک بر روی هر بسته (روی + کنار بسته کلیک نمایید ) ، توضیحات مرتبط نمایش داده می شود و می توانید آن را انتخاب و به صفحه پرداخت اینترنتی منتقل شوید .

با پرداخت اینترنتی و خرید بسته،  قرارداد شما به صورت خودکار از تاریخ آخرین قرارداد، به مدت مشخص شده در بسته اضافه می شود .

نکته : حتی اگر از قرارداد شما،  زمانی باقیمانده باشد نیز می توانید اقدام به تمدید نمایید ،  یعنی بسته خریداری شده ،مدت قرارداد شما را از آخرین تاریخ قرارداد قبلی محاسبه کرده و اضافه می شود . به طور مثال اگر امروز را ۱/۱/۹۷ در نظر بگیریم و قرارداد فعلی شما تا تاریخ ۱/۴/۹۷ باشد . با تمدید اینترنتی، یک قرارداد جدید از تاریخ ۱/۴/۹۷ تا ۱/۴/۹۸ فعال می شود .

نکته : معمولا بر اساس سیاستهای شرکت ، تمدید قرارداد به صورت اینترنتی همراه با تخفیف است . یا مبلغ فاکتور کمتر محاسبه  می شود و یا اینکه مدت زمانی بیشتر از حالت عادی به قرارداد اختصاص داده می شود . پس توصیه ما این است که برای برخورداری از این تخفیف حتما به صورت اینترنتی اقدام به تمدید قرارداد نمایید .

علاوه بر بسته های پیشنهادی شما می توانید لیست قرارداد ها و سوابق پرداخت های اینترنتی خود را نیز ملاحظه نمایید .

در صورتیکه طبق  هماهنگی با کارشناسان شرکت قرار باشد مبلغی را به عنوان علی الحساب یا تسویه مانده حساب پرداخت کنید ، می توانید از قسمت پرداخت باز عمل نمایید . در این حالت مبلغ را وارد کرده و وارد صفحه بانک می شوید .

نکته : کلیه تراکنش های مالی انجام شده از طریق سایت به صورت خودکار در حساب مشتری منظور  می شود و نیازی به تماس با شرکت و اعلام مشخصات واریزی ندارید . (به جز پرداخت باز که حتما باید هماهنگی لازم در خصوص علت پرداخت صورت پذیرد)

نکته : اگر پرداخت شما موفق نباشد ، گزارش  تراکنش ناموفق را در سوابق پرداختهای اینترنتی مشاهده می کنید .

0 Reviews

→ خواندن مطلب قبلی

بروزرسانی نرم افزار

خواندن مطلب بعدی ←

پشتیبانی ویژه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *