فروش داروخانه

ایمن افزار

شاید مهمترین کار و استفاده نرم افزار شارپ ،  بخش فروش داروخانه باشد . اگر در صفحه اصلی باشید و کلید F4 را فشار دهید فرم فروش با نسخه باز شده و می توانید شروع به کار کنید . شاید در نگاه اول کمی پیچیده و شلوغ به نظر برسد اما مطمئن باشید که از همه این شلوغی ها استفاده خواهیم کرد .

وقتی نوع بیمه را انتخاب می کنید ، سیستم اطلاعات کالا ها و تعهدات آن بیمه را فراخوانی کرده و آماده ورود اطلاعات توسط کاربر می باشد . برای ثبت دارو انواع و اقسام روش های جستجو در اختیار کاربر می باشد . که بر اساس سلیقه کاربر می تواند سرعت کار را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهد .

برخی از کلیدهای میان بر قابل استفاده در فرم فروش را مشاهده می کنید 

نرم افزار شارپ - ایمن افزار

جستجوهای مختلف را تجربه کنید و ببینید کدام حالت را می پسندید و برای شما ساده تر است . اگر با نام لاتین و کد ملی راحت جستجو می کنید همواره از این روند استفاده کنید و اگر ترجح می دهید بر اساس قیمت فروش جستجو کنید از آن استفاده نمایید و یا اگر بارکد را ترجیح می دهید آن را فعال کنید . پس بسته به سلیقه و راحتی شما ، راهکارهای متعددی ارائه شده است که می توانید از هر یک از آنها استفاده نمایید .

وقتی نوع نسخه را انتخاب کرده و کالا هم درج کردید ، بر اساس محدودیتهای بیمه ای ، محاسبات لازم انجام و در سمت چپ فرم همه آنها نمایش داده می شود . سهم سازمان ، سهم بیمار، اختلاف ، تعرفه خدمات دارویی و قابل پرداخت مشتری .

کار با این بخش از نرم ازار ساده است و به راحتی می توانید با این فرم شروع به کار کنید . معمولا همکاران ما در جلسه اول آموزشی و به عنوان اولین درس ، روش استفاده از این فرم را آموزش می دهند .

فرم فروش با نسخه ۴۱۱ –  کلید میان بر F3

اگر به جای F3 از F4  استفاده کنید همین فرم را با تغییراتی جزئی مشاهده خواهید کرد که برای فروش OTC  یا بدون نسخه استفاده می شود و اگر از F5  استفاده شود . فروش آرایشی و بهداشتی در اختیار خواهد بود.حتی زمانیکه هر کدام از این فرمها باز باشد ، می توانید با کلیدهای F3 ,F4,F5 فرم را تغییر بدهید .

0 Reviews

helpdu

→ خواندن مطلب قبلی

کاربران

خواندن مطلب بعدی ←

خرید داروخانه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *