اطلاعات کالا

ایمن افزار

– هزاران قلم دارو و کالای آرایشی و بهداشتی و … در بانک اطلاعاتی نرم افزار موجود است و باید پیش از شروع کار با نرم افزار آشنایی اولیه با مشخصات کالاها داشته باشیم .

– کد ۱۱۱ یا کلید F5 ، شما را مستقیما به فرم فهرست کالاها می برد . می توانید کالاها را با هر پارامتری جستجو کنید  . همچنین کالاها بر اساس نوع دارو، آرایشی و بهداشتی ، ترکیبی ، تجهیزات ارتوپدی ، متفرقه  نیز طبقه بندی شده اند . تب آخر که هیچ عنوانی ندارد کلیه کالاها را نشان می دهد.

– با کلیک دوبل روی هر کالا مشخصات کالا ظاهر می شود .

– اگر مواردی استثنایی در ذهنتان است که می خواهید کنترل کنید حتما آنها را بررسی نمایید . مواردی نظیر فعال و غیر فعال بودن کالا ، برندها ، بارکد و … و از همه مهمتر واحدهای خرید و فروش کالا . ممکن است شما دارو را بر اساس کارتن خریداری می کنید و در زمان فروش به صورت عددی می فروشید . بنابراین باید مواردی از این دست را در نظر داشته باشید چرا که اشتباه در ثبت واحد خرید و فروش باعث به هم ریختگی موجودی خواهد شد .

– در جلسه آموزشی از کارشناسان شرکت بخواهید تا نحوه ورود و اصلاح اطلاعات کالا را به شما آموزش دهند و یا خودتان با مراجعه به کد ۱۱۱ شرح کامل این بخش را مطالعه نمایید .

نرم افزار شارپ - ایمن افزار

با کلید F5  و یا ورود کد ۱۱۱ فرم اطلاعات کالا ها و داروها باز می شود و با دابل کلیک روی هر کالا فرم مشخصات آن ظاهر می شود .

نرم افزار شارپ - ایمن افزار

0 Reviews

helpdu

→ خواندن مطلب قبلی

محدودیت و سازمانها

خواندن مطلب بعدی ←

لیست پزشکان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *